3 ДНІ БЕЗКОШТОВНО !

Тільки на нашому Порталі Ви можете абсолютно безкоштовно дивитися Російське ТБ у плині 3 днів !!! Без передоплати й депозитів! Докладніше.....

100 КАНАЛІВ ЗА $ 12,99

Більше 100 самих популярних каналів Російського та Українського телебачення онлайн усього за 12.99 $/місяць !!! Докладніше.....

У БУДЬ-ЯКОМУ МІСЦІ

Наше телебачення доступне в будь-якому місці світу. Вам більше не потрібні супутникові антени, декодери, ресивери або кабельне ТБ.Докладніше.....

Налаштування VLC-Плеєра для перегляду російського та українського ТБ онлайн

Для перегляду каналів російського телебачення Вам потрібно завантажити VLC-плеєр та встановити його.

Увага ! Ми гарантуємо працездатність тільки даної версії VLC-плеєр, версія 1.0.5, яку Ви завантажуєте з нашого Порталу. Після його встановлення, будь ласка не обновлюйте його до останньої версії тому що в ній виявлено декілька проблем, пов’язані з розкриттям "вікна" плеєра на повний розмір Вашого монітора або телевізора.

Даний VLC плеєр на сьогоднішній день є найзручнішим інструментом для перегляду практично любого відео формату. При цьому програма розповсюджується абсолютно безкоштовно і не потребує ніяких навиків при встановленні.

Нижче, ми крок за кроком покажемо Вам як встановити VLC-player у себе на комп’ютері. Для збільшення зображення – потрібно натиснути на малюнок.

Після того, як дану програму буде завантажено Вам на комп’ютер - потрібно перейти у вказану при завантажені "папку" і для запуску інсталяції 2 рази "клікнути" по іконці програми, після чого у Вас відкриється вікно і Вам буде запропоновано обрати мову, яка Вам потрібна (в том числі и російської):

Далі потрібно обрати мову і натиснути кнопку "ОК".

Після чого запуститься програма встановлення. Для її продовження потрібно натиснути кнопку "Далі", а потім прийняти ліцензійну угоду.

Увага ! Для коректної роботи плеєра при перегляді телеканалів на нашому порталі – під час встановлення обов’язково поставте "прапорці напроти опцій: Mozilla plugin та ActiveX plugin ! Після чого натисніть кнопку "Далі":

У вікні, що з’явилось, вкажіть директорію для встановлення плеєра. Можна залишити за замовчуванням: C:\Program Files\VideoLan\VLC і натисніть кнопку "Встановити":

Процес інсталяції може зайняти близько 1-2 хвилин.

Потім з’явиться дане вікно і для завершення інсталяції потрібно натиснути кнопку "Готово":

Після завершення встановлення VLC плеєра - необхідно обов’язково перезапустити свій інтернет-браузер, зайти на наш Портал, пройти реєстрацію та після її підтвердження перейти у розділ "Зала перегляду ТБ онлайн" на нашім порталі, де Ви зможете дивиться свої улюблені канали рідною мовою. Ви також після встановлення VLC-плеєра можете без реєстрації протестувати якість наших каналів у розділі "Зала перегляду ТБ онлайн" за допомогою тестових паролів.

При першому запуску плеєра, Ваш Інтернет - браузер може заблокувати роботу даного плагіна, про що буде показувати даний рядок, що випадає у верхній частині вікна Вашого Інтернет - браузера:

смотреть Русское телевидение он-лайн

Для подальшої коректної роботи VLC-плеєра і перегляду наших телеканалів, Вам потрібно дозволити запуск даного плагіна. Для цього потрібно "клікнути" по рядкові, що випав:

смотреть Русское телевидение он-лайн

Після чого, у вікні, що спливло обрати опцію "Run Add-on":

Смотреть Русское телевидение онлайн

Далі з’явиться вікно, яке дозволить Вам запуск даного плагіна. Потрібно натиснути кнопку "Run" і плагін запуститься автоматично:

Смотреть Русское телевидение онлайн

Дану процедуру інсталяції потрібно буде виконати тільки 1 раз при першому запуску VLC-плеєра на нашому Порталі. Після чого Ви зможете дивиться свої улюблені канали Російського телебачення онлайн.