3 ДНІ БЕЗКОШТОВНО !

Тільки на нашому Порталі Ви можете абсолютно безкоштовно дивитися Російське ТБ у плині 3 днів !!! Без передоплати й депозитів! Докладніше.....

100 КАНАЛІВ ЗА $ 12,99

Більше 100 самих популярних каналів Російського та Українського телебачення онлайн усього за 12.99 $/місяць !!! Докладніше.....

У БУДЬ-ЯКОМУ МІСЦІ

Наше телебачення доступне в будь-якому місці світу. Вам більше не потрібні супутникові антени, декодери, ресивери або кабельне ТБ.Докладніше.....

Що таке IPTV (телебачення через Інтернет)


IPTV – це нова технологія, яка дозволить ефективно передавати телевізійний канал через публічний Інтернет. На відміну від таких традиційних видів цифрового телебачення як ефірне, кабельне або супутникове - IPTV – це повністю інтерактивний сервіс, що функціонує в Інтернеті.

Технологія IPTV не має обмежень по кількості каналів, а також якості контента, що транслюється. Усе залежить від пропускної спроможності мережі оператора IPTV та Інтернет-провайдера, що надає послуги Інтернет кінцевому абоненту.

Ми пропонуємо до перегляду усі канали російськомовного телебачення, які транслює для нас наш контент-провайдер.

Підключившись до нашого IPTV, Ви зможете дивиться свої улюблені канали російського телебачення не тільки у себе вдома, але і в будь-якім місці де у Вас є комп’ютер і підключення до Інтернет - в офісі, в готелі, кафе і т.і.

Мережі IPTV – це персональні, індивідуальні мережі, де кожен клієнт може обирати контент по своєму бажанню, тобто можна сказати, що IPTV – це віщання для одного телеглядача.

Додаткову інформацію про те, як працює наше телебачення, чим ми відрізняємось від інших провайдерів і що саме потрібно для його підключення, Ви можете отримати у наших розділах - "Як це працює" та "F.A.Q.". Або звернувшись до нас на сторінку "Контакти".