3 ДНІ БЕЗКОШТОВНО !

Тільки на нашому Порталі Ви можете абсолютно безкоштовно дивитися Російське ТБ у плині 3 днів !!! Без передоплати й депозитів! Докладніше.....

100 КАНАЛІВ ЗА $ 12,99

Більше 100 самих популярних каналів Російського та Українського телебачення онлайн усього за 12.99 $/місяць !!! Докладніше.....

У БУДЬ-ЯКОМУ МІСЦІ

Наше телебачення доступне в будь-якому місці світу. Вам більше не потрібні супутникові антени, декодери, ресивери або кабельне ТБ.Докладніше.....

Тут ви зможете ознайомитися з відповідями на запитання, що найчастіше цікавлять, що пов’язані з російським телебаченням онлайн або russian tv online.

Що таке IPTV ?

Якщо говорити простою мовою, то IPTV – це трансляція телевізійних каналів через Інтернет. Докладніше про це Ви зможете дізнатися у нашому розділі - "Що таке IPTV".

Що необхідно для перегляду Російського ТБ онлайн на Вашому порталі ?

Для перегляду ТБ каналів через наш портал, Вам потрібно мати комп’ютер, що підключений до Інтернет зі швидкістю не менш ніж 2Мб/сек, а також встановлений на ньому безкоштовний плеєр - VLC-Player.
Увага ! Ми гарантуємо працездатність тільки даної версії VLC-плеєра - версія 1.0.5, яку Ви завантажуєте з нашого Порталу. Після його встановлення установки, будь ласка не оновлюйте його до останньої версії, тому що в ній виявлені деякі проблеми, пов’язані з розкриттям "вікна" плеєра на повний розмір Вашого монітору або телевізора.

Як мені підключитися до Вашого Російського ТБ онлайн ?

Для цього Вам необхідно пройти реєстрацію на нашому порталі, а потім у своєму "Особистому кабінеті" зробити оплату, згідно обраного Вами пакету. Ви також можете ознайомитися з інструкцією по використанню "Особистого кабінету" та нашого онлайн Плеєра.

Чи можу я переглядати канали, які Ви транслюєте на своєму телевізорі ?

Звичайно, можете. Є декілька варіантів: 1. Ви можете напряму підключити свій комп’ютер до ТБ, використовуючи HDMI кабель або звичайний кабель для підключення монітора + audio-кабель. 2. Або придбати нашу ТБ-приставку (STB) і підключити її до свого телевізора та до Інтернет.

Як мені поповнити рахунок ?

Поповнити свій рахунок Ви можете у своєму особистому кабінеті за допомогою кредитної картки або через PayPal. Тут Ви можете ознайомитися з докладною інструкцієй по використанню "Особистого кабінету" і нашого онлайн Плеєра.

Ви є провайдером телебачення ?

Ні. Нами укладені відповідні договори з постачальниками телевізійного контенту, які транслюють їх на нашу мережу. А ми, у свою чергу, надаємо нашим клієнтам доступ через наш портал.

Чи відрізняється якість каналів на Вашому порталі від якості каналів супутникового та кабельного телебачення ?

Так. Ми трохи занижуємо якість відео та звука каналів, що транслюються нами, однак це практично непомітно та дозволяє нашим клієнтам дивитися усі канали на телевізорі з діагоналлю до 42" у відмінній якості.

Я намагаюсь зайти на сторінку "Зала перегляду ТБ онлайн", і не бачу форму для введення Логіна та Пароля.

Спробуйте перевстановити VLC плеєр, дотримуючись інструкціям по встановленню на нашому сайті та не забудьте при першому вході у нашу Залу перегляду дозволити своєму браузеру використання Active-X плагіна. З детальною інструкцією по встановленню та налаштуванню VLC плеєра Ви зможете ознайомитися у даному розділі.

Що робити якщо зображення іноді "пригальмовує" ?

У розділі "Налаштування" нашого онлайн- плеєра оберіть найбільш зручний для Вас сервер - "Server US", "Server US 2" або "Server EU" - залежно від Вашого місця розташування. Там же Ви можете спробувати збільшити буферізацію на плеєрі. Не забувайте будь ласка після кожної зміни натискати кнопки "зберегти" і "змінити". Якщо не допомагає, то перевірте швидкість свого Інтернету на сайті www.speedtest.net до серверів у Чикаго, Атланті й Франкфурті - вона повинна бути не менше 2 Мб/сек (download).

Чи можна через Ваш Портал отримати доступ до каналів для дорослих ?

Так, ми пропонуємо до перегляду кінозали для дорослих, які можна закрити від доступу дітей в Особистому кабінеті шляхом введення батьківського пароля.

Що означає ТБ-Архів ?

У даному розділі у Вас є унікальна можливість переглядати онлайн записи усіх Ваших улюблених каналів російського телебачення за останні 7 днів. (ТБ Архів на сьогоднішній день перебуває ще в стадії тестування й недоступний користувачам).Будемо раді відповісти на любі питання, що цікавлять Вас, відповіді які Ви не змогли знайти на нашому сайті. Для цього Вам потрібно заповнити форму зворотнього зв’язку у розділі "Контакти".